Úterý 06.06.2023

Úterý 06.06.2023

Úterý 06.06.2023

reklama

Vítězka soutěže s Charouz Racing System: Tereza F1 miluje odmalička

Pro někoho mohlo být překvapením, že soutěž na instagramovém profilu české stáje v seriálech F2 a F3 Charouz Racing System vyhrála mladá slečna. Kdo ale zná Terezu Tulcovou tak ví, že to žádná náhoda nebyla. Formuli má zkrátka v krvi.

Na Instagramu Charouz Racing System běžela soutěž o reklamní trička či čepice. Vyhrát mohl každý, kdo správně odpověděl na otázku, který z bývalých šampionů F1 se zúčastní slavnostního křtu knihy „F1 Greats“ v Praze. Nakonec nebylo třeba losovat, protože správně odpověděli pouze dva lidé. Zástupci Charouz Racing System se tak rozhodli, že ocení oba dva. Protože uhodnout, že se v české metropoli objeví Mika Häkkinen, nebylo vůbec snadné. Drtivá většina soutěžících totiž tipovala Emersona Fittipaldiho. Logicky, protože právě s ním  a jeho vnuky a synem Charouz Racing System úzce spolupracuje.

Jak je tedy možné, že Tulcová trefila Häkkinena? Zeptali jsme se jí: „Měla jsem dva tipy, Häkkinena a Fittipaldiho. Ale ráno jsem na Instagramu viděla, že Fittipaldi je ve Španělsku. Zároveň na Primě ukazovali, že je Mika Häkkinen v České republice. Takže to bylo docela jednoduché.“ Přitom tahle mladá studentka zdravotnické školy dobře ví, o čem mluví. Formule 1 je totiž jejím koníčkem stejně, jako jejího tatínka. A možná i ona sama bude brzy slavná – věnuje se totiž modelingu, zároveň je influencerkou a youtuberkou.

Knihu F1 Greats můžete zakoupit zde: https://www.motorsportlegends.cz/shop/

Sdílejte:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Sdílejte:

reklama
reklama
z rubriky

Související příspěvky

Jílková šestá v závodě Prototype Cupu Germany v Oscherslebenu

Německý ADAC-Pohár-Prototypů absolvoval v Oscherslebenu druhý podnik sezony. Závody vyhráli posádky Tunjo/Apotheloz a XX. Gábina Jílková dokázala v sobotu dojet 6. Výsledek který mohla v neděli rozhodně zlepšit, její vůz ale – ležíc v čele – vypadl. Sobota: Hörr top

Group C Supercup v Hockenheimu: Nerovné soupeření

Projekt Group C Supercupu, za kterým stojí především dřívější výrobce prototypů Gebhardt se minulý rok prezentoval jako historický seriál s velkou perspektivou – nutno ovšem přiznat, že v Hockenheimu letos poněkud stagnoval. Ano, v poli byly k nalezení tři Gebhardty

reklama