Dnes je 29. 1. 2022

Dnes je 29. 1. 2022

Dnes je 29. 1. 2022

reklama

Red Bull Ring nebyl pro Josefa Knoppa procházkou růžovou zahradou

Hlavním sponzorem berlínské stáje Mücke Motorsport je rakouský podnik BWT, který „bije do očí“ svou markantní růžovou barvou. Jedním z pilotů tohoto týmu v seriálu německé F4 je i český talent Josef Knopp.

Lakování jeho vozu a oblečení ovšem asi tak bylo vše, co české naději formule 4 Josefu Knoppovi o uplynulém víkendu na Red Bull Ringu připadalo růžové. Smůla při volbě pneumatik v kvalifikaci, příliš divoký soupeř ve druhém závodě a nepříliš jasná definice „limitů trati“, ho na jeho cestě za špičkovými výsledky rozhodně přibrzdily.

Přitom Josef má rychlost, je na něm vidět, že by se se špičkou mohl směle měřit. Na druhou stranu není kam spěchat. Knopp dozrává pomalu, o to chutnější plody ale pak může celý český motorsport sklízet.

Výsledkem výše popsaného bylo na Red Bull Ringu jedno 8. a jedno 9. místo. No, a těchto pár obrázků na památku, na kterých růžová přeci jen zase dominuje. Podívejte se do fotogalerie… 

Text a foto: Roman Klemm

Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

Sdílejte:

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
reklama

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

reklama
z rubriky

Související příspěvky

F2 v Yas Marině: Charouzův nováček Verschoor 16. kvalifikace

Oscar Piastri z Austrálie zavěrem sezony šampionát FIA-Formule 2 naprosto dominuje. I na Yas Marina Circuitu byl nejrychlejší kvalifikace, což znamená jeho rekordní  pátou pole-position v neděli za sebou. Nový pilot Charouz Racing Systemu, 20letý Richard Verschoor zajel 16. čas, týmová dvojka

reklama