Pondělí 27.06.2022

Pondělí 27.06.2022

Pondělí 27.06.2022

reklama

Veronika Šulová: Na F1 koukám i ve volném čase

V našem seriálu představujeme půvabné Grid Girls, které při závodech po celé Evropě většinou stačí zaujmout pouze opticky, zůstávají ale anonymními kráskami. Zpravidla jsou jedinými vyslankyněmi Čech na parketu velkého mezinárodního automobilového sportu, proč se s nimi tedy neseznámit blíže? Tohle nám o sobě prozradila Veronika Šulová.

Kolik je Ti let a odkud pocházíš?
Jsem z Ostravy, ale mé trvalé bydliště je v malé vesnici u polských hranic, v Hati. Je mi 22.

Čím se zabýváš, když nejsi u závodů?
Většinu svého času strávím ve škole.  Studuji čtvrtým rokem farmacii na Farmaceutické Fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové.

Jaké máš koníčky?
Velice ráda jezdím s rodinou a přáteli na hory, buď za sportem (lyžování, běžky), nebo jen za odpočinkem. Mimo to ráda cestuji, čtu a dělám i další sporty, zejména běh, brusle, tenis, spinning nebo fitness. A jako většina žen, ráda chodím nakupovat oblečení a kosmetiku.

Jak dlouho jsi Grid Girl a jak jsi se k tomu dostala?
Jednou jsem dělala hostesku pro agenturu Apsara, majitelka mě poté oslovila, jestli bych se nechtěla zúčastnit castingu na grid girl. A vyšlo to! Jsem tu již druhým rokem.

Jaký je Tvůj vztah k automobilovému sportu?
Popravdě řečeno jsem ani nevěděla, co to DTM je, když jsem minulý rok cestovala k prvnímu závodu. Zalíbilo se mi to ale natolik, že na závody – třeba F1 – koukám i ve volném čase.

Jaký z vozů se Ti líbí nejvíce?
Mě se moc líbí ten oranžový Mercedes od Lucase Auera

U kterých podniků a při kolika závodech ročně je Tě vidět?
U většiny závodů DTM.

Máš ze světa závodů nějaký zvláště zajímavý zážitek?
To nejkrásnější, co se mi tu stalo bylo, že jsem zde potkala nejlepší holku a kamarádku na světě, Dominiku. Seznámili jsme se při DTM a spřátelili jsme se tak, že spolu hodně podnikáme i ve volném čase. Jsme si i hodně podobné vzhledově, takže si nás lidé občas pletou a ptají se, jestli náhodou nejsme dvojčata.

Jsi modelkou i mimo sportu?
Modeling jsem dělala dříve. Teď pracuji již jen jako Grid-Girl nebo hosteska (např. na golfech).

…a plány do budoucna?
Úspěšně vystudovat, procestovat svět a jednoho dne se odstěhovat někam do Alp. Nejlépe do Rakouska!

Text a foto: Roman Klemm

Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

Sdílejte:

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
reklama
reklama
z rubriky

Související příspěvky

GT2 Euro-Series: Návrat jména Brabham na Osterreichring

Dá se jistě pochybovat o tom, jaký smysl má šampionát „Fanatec GT2 European Series“, kterého se minulý víkend na Red Bull-Ringu zúčastnilo pouhých 13 vozů. Z autorova subjektivního hlediska se jedná o jeden z mnoha šampionátů, které do velké míry

ADAC-GT-Masters: „Mr. Red Bull“ Mateschitz v převleku..?

Spielberg u Štýrského Hradce je podnikem, na který se cirkus ADAC-GT-Masters každým rokem zvláště těší. Krásná trať.krásné počasí a relativně hodně fandů se i letos postarali o vynikající atmosféru. S Red Bull Ringem proto má klub ADAC smlouvu i na

ADAC-GT-Masters: Na gridu se konečně zase mluvilo česky

Co už je dnes normální..? Inflace nám ují korunky z peněženky, ještě než je stačíme vydat, hospodářský krach nad námi visí jako Damoklesův meč, lidstvo je dle „nejlepšího učení“ rozděleno na „očkované“ a „neočkované“. Německo se spolu s NATO dost

106. ročník Indianapolis 500: První velký triumf Marcuse Ericssona

S velkou cenou Monaka F1 se i letos „tradičně“ křížil další gigantický podnik automobilového sportu: 500 mil v Indianapolisu. Obrovskou Borg-Warner-Trophy roku 2022 vyhrál bývalý jezdec F1 Marcus Ericsson. Kvalifikace: Pátá pole-position pro Scotta Dixona „Největší sportovní podnik světa“ (co se počtu

reklama