Pátek 19.04.2024

Pátek 19.04.2024

Pátek 19.04.2024

reklama

Když České Miss 2018 vyrábí auta

Že továrna, kde každou hodinu sjede z pásu přes 60 nových vozů, může být zábavou jen pro muže? Omyl! Tři nejkrásnější Češky roku, Lea Šteflíčková, Tereza Křivánková a Jana Šišková, jsou toho důkazem.

Moc se mi to líbilo, starali se o nás perfektně,“ shrnula za všechny Česká Miss Supranational 2018 Jana Šišková. Ve výrobním závodu Hyundai v Nošovicích u Frýdku-Místku strávily celý den a rozhodně se nenudily. Byla to ale pěkná dřina! Výrobní proces totiž nejenže sledovaly, ale práci si vyzkoušely i na vlastní kůži. „Měly jsme možnost vyzkoušet si nejen úplně první nastartování vozu, ale také například korejský oběd, který si zde personál může dopřát každý den,“ vzpomínala Šišková.

Odměnou jim byla rychlá jízda na okruhu ve sportovně laděném Hyundai i30 N, kterou si všechny maximálně užily. „Testování aut na okruhu jsem se napřed bála,  protože nemám ráda rychlou jízdu. Ale nakonec to byl nezapomenutelný zážitek,“ usmívala se Česká Miss Earth 2018 Tereza Křivánková. Třešničkou na dortu byla relaxace v Centru zdraví pro zaměstnance závodu, kde si děvčata zacvičila a odpočinula ve wellness. „Jen tak mimochodem, zajít si do fitka, wellness, k fyzioterapeutovi apod. není v továrně žádný problém,“ dodala Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková.

Musím říct, že nejkrásnější Česky letošního ročníku opravdu překvapily. Práce jim šla krásně od ruky a do všech stran po celý den rozdávaly úsměvy, fotily se se zaměstnanci a šířily super atmosféru. Na to, jak celý den probíhal, se můžete podívat ve videu,“ komentuje Jan Pohorský z Hyundai Motor Czech.

Sdílejte:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Sdílejte:

reklama
reklama
z rubriky

Související příspěvky

„16-NEJ“ Romana Klemma sezony 2023

Asi nejdůležitějším momentem ročníku 2023 byla skutečnost, že se i FIA přizpůsobila „normalizaci“  a po třech letech humánního a morálního temna zanevřela na  „Koronové represálie“. Ti, co si chtěli vydělat si prostě už nahrabali dost a jejich patolízalové se do

ADAC-Prototype-Cup na Norisringu: Pommer a Hauser s dobrým výtěžkem

Čtvrtý podnik německého národního šampionátu LMP3 opouštěli Němec Pommera Luxamburčan Hauser zvláště spokojeni: jedno zlato a jeden bronz znamenali zvýšení celkového náskoku. Hvězda šampionátu, Gábina Jílková se pro kolizi termínů závodů na pověstném Norisringu nemohla zůřastnit. Vypsat minulý rok národní

reklama