Úterý 28.06.2022

Úterý 28.06.2022

Úterý 28.06.2022

reklama

Česká naděje živě na SPORT 5: Sledujte německou F4 s Josefem Knoppem

Patří k velkým talentům českého motoristického sportu. Josef Knopp by podle mnohých odborníků mohl v blízké budoucnost hodně dokázat. Samozřejmě pokud se bude každý den pilně učit nelehkému řemeslu a bude to mít srovnané v hlavě. Momentálně jezdí v německé ADAC Formula 4 a vy se můžete živě podívat na to, jak si nadcházející víkend povede.

Kdo si vzpomene na loňskou sezónu německého šampionátu, možná má stále v paměti dvě zajímavá jména. Český talent Roman Staněk ve F4 sbíral úspěchy a dnes už jezdí ve Formuli 3 za Charouz Racing System. Jeho někdejší týmový parťák z US Racing-CHRS Théo Pourchaire německé mistrovství dokonce vyhrál a angažmá ve F3 v ART Grand Prix mu zatím vychází skvěle. V průběžném pořadí mistrovství je šestý, což je na nováčka skvělé.

Půjde Josef Knopp ve stopách těchto pilotů? Cesta je však ještě dlouhá, z každého závodu si musí brát co nejvíce a poučit se z chyb, které samozřejmě dělá každý jezdec. „Chci se stále zlepšovat. To znamená poslouchat rady zkušenějších, analyzovat své chyby a příště je pokud možno nedělat. Jsem moc vděčný za tým, který kolem sebe mám,“ usmíval se sympatický český závodník.

Zajímá vás, jak si Josef povede? Televize SPORT 5 už tradičně z německé F4 přináší živé přenosy i záznamy. Závodní víkend na Nürburgringu začne na SPORT 5 záznamem v sobotu v 12:25. O den později startuje druhý závod, tentokrát živě v 15.55 a vše zakončí třetí měření sil v neděli v 15:55 ze záznamu. O den později startuje druhý závod ve stejný čas a vše zakončí třetí měření sil v neděli v 15:55. Televizní stanice SPORT 5 funguje už dvanáct let a je k dispozici zdarma v síti pozemního vysílání. Naladit stanici tak můžete i vy, nenechte si tedy ujít závody české naděje Josefa Knoppa.

Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

Sdílejte:

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
reklama
reklama
z rubriky

Související příspěvky

Italské F4 ve Spa: Antonelliho tripple

Opravdu dobře obsazený šampionát italské F4 zavítal tento víkend do belgického Spa. Paddock zaplnilo 38 vozů této třídy a byl to znovu tým Prema, jehož piloti celému dění kralovali. Sobota: Neporazitelná armáda Premy V kvalifikaci do prvního závodu se málo překvapivě

Kvalifikace F2 v Baku: Pátek patřil Vipsovi

Na městském okruhu v Baku se estonskému jezdci Juri Vipsovi očividně líbí. Na trati, která mu vždy sedla, byl nejrychlejší obou pátečních session: jak ve volném tréninku dopoledne, tak i v kvalifikaci byl junior Red Bullu z týmu Hitech nejrychlejší. Zato jezdcům

Misano: Italské F4 kralují tým Prema a Kimi Antonelli

Druhému podniku italského šampionátu formule 4 v Misanu kralovala nová hvězda scény, Andrea Kimi Antonelli. Ital dvakrát vyhrál a jednou dojel druhý. Sobotní kvalifikace: Antonelli si zajistil dvě pole-position Pokud kdy nějaký juniorský šampionát zasloužil pojmenovýní „líheň talentů“, tak jím i

Nedělní závod F2 v Monaku: Znovu tučné body pro Charouzův tým

Ani monacký nedělní závod F2, ve kterém se stylem start-cíl prosadil Brazilec Felipe Drugovich, nepřinesl příliš vzrušení. Rozzářeným členům Charouz Racing Systemu to ovšem mohlo být fuk: díky výbornému výkonu Enza Fittipaldiho putovaly pěkné body za 5. místo do Žebráku.

reklama