Dnes je 26. 1. 2022

Dnes je 26. 1. 2022

Dnes je 26. 1. 2022

reklama

Pedro Piquet v Česku: Chce vyhrát auto pro svou Valentýnku!

Na krátkou návštěvu České republiky dorazil jezdec české stáje Charouz Racing System Pedro Piquet, který má před sebou premiérovou sezónu v šampionátu FIA Formula 2. V plánu má velké věci nejen na okruzích, ale také s českými děvčaty. A jelikož se blíží Valentýn, nemohl si nechat ujít jedinečnou příležitost, kterou nabízí značka Camp David.

Už v pátek máme svátek zamilovaných. Můžete ho slavit, nebo třeba vůbec, ale díky značce Camp David dostal ten letošní Valentýn úplně jiné rozměry. Kdokoli si totiž do 21. února koupí něco pěkného pro sebe či svou drahou polovičku v jakémkoli z kamenných obchodů či e-shopu, bude zařazen do slosování. Na koho se usměje štěstí při losování, které se bude konat 22. února od 15. hodin v shopu Camp David v obchodním centru v Letňanech, dostane na rok zdarma Hyundai i10 (více informací na stránkách www.campdavidshop.cz). A to si samozřejmě nemohl nechat ujít ani Pedro Piquet. Protože jak lépe sbalit holku, než jí dát auto, že?

Když jde štěstíčku naproti…
Syn trojnásobného mistra světa Formule 1 Nelsona Piqueta patří k největším talentům motoristického sportu. Je před ním pravděpodobně skvělá kariéra, která může skončit až ve Formuli 1. V genech to určitě má. A jako správný horkokrevný Brazilec má také většinou štěstí u příslušnic něžného pohlaví. Na druhou stranu, proč nejít štěstíčku trošku naproti? 

Pedro tedy dorazil do jednoho z butiků Camp David a vybral si několik stylových kousků. „Musím nějak vypadat, až půjdeme na rande,“ culil se sympatický závodník. Takže dámy, pokud chcete s Pedrem ladit, šup na webovky Camp David. Slevy jsou velké, určitě si vyberete. A navíc to auto…

Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

Sdílejte:

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
reklama

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

reklama
z rubriky

Související příspěvky

F2 v Yas Marině: Charouzův nováček Verschoor 16. kvalifikace

Oscar Piastri z Austrálie zavěrem sezony šampionát FIA-Formule 2 naprosto dominuje. I na Yas Marina Circuitu byl nejrychlejší kvalifikace, což znamená jeho rekordní  pátou pole-position v neděli za sebou. Nový pilot Charouz Racing Systemu, 20letý Richard Verschoor zajel 16. čas, týmová dvojka

reklama