Středa 24.07.2024

Středa 24.07.2024

Středa 24.07.2024

reklama

Michek na Dakaru drží 14. místo: S čím pojede další etapu?

Kdyby mu někdo řekl, že po polovině Rallye Dakar povede pořadí nováčků a celkově bude mezi motocyklisty čtrnáctý, dost možná by si Martin Michek nevěřícně klepal na čelo. Tajně doufal, veřejně se však o svých cílech trošku mluvit bál. Logicky nechtěl nic zakřiknout. A teď? Prostě paráda!

Teď je Martin Michek jednou z hlavních českých hvězd na slavném závodě, který se letos poprvé jede v Saúdské Arábii. A schválně jestli víte, na čem Martin absolvuje další etapu? „Moje mašina či elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro?“ napsal si jezdec na svůj instagramový profil (najdete ho zde). Odpověď je jasná. Přesto, že je tato koloběžka jednou z nejlepších svého druhu na trhu, Martin se přeci jen spoléhá na svoji motorku. Ovšem už dvakrát ho značka Xiaomi překvapila. 

Poprvé, když při jednom z pádů rozbil svůj telefon právě od dvojky na českém trhu s mobily. Podruhé, když mu kurýr přímo do Saúdské Arábie doručil zbrusu nový telefon Xiomi Mi Note 10 Pro. „Starají se o mě perfektně,“ uznale pokyvoval Michek hlavou na adresu svého partnera. „Mám ten nejlepší servis na Dakaru. A ta koloběžka, to je skvělá. Etapu bych s ní sice nezajel, ale dojezd 45 kilometrů je prostě bomba,“ pochvaloval si Martin. A aby potěšil své fanoušky, vyhlásil pro ně soutěž právě o Mi Electric Scooter Pro. „Napište mi do komentáře, proč byste měli koloběžku vyhrát právě vy, označte alespoň pět svých přátel a já po návratu do Čech vyberu jednoho z vás a tomu osobně předám tento pekelný stroj,“ stojí na jeho instagramovém profilu. Chcete se zapojit? Tak ještě jednou odkaz, máte ho zde.

Foto: Instagram

Sdílejte:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Sdílejte:

reklama
reklama
z rubriky

Související příspěvky

reklama