Pátek 22.09.2023

Pátek 22.09.2023

Pátek 22.09.2023

reklama

Udělat si řidičák nebylo nikdy jednodušší: Začněte na voze s automatickou převodovkou

Udělat si řidičák není ani v dnešní době žádná legrace. Nechme stranu čas, který za volantem strávíte. Daleko větším problémem je poskytovaná kvalita a samozřejmě také cena. Ne všechny autoškoly totiž ke svým žákům přistupují tak, jak by měly. Přitom si účtují daleko více, než by musely. Co tedy s tím?

V první řadě by bylo fajn ignorovat nejrůznější slevomaty a „akční“ nabídky, které jsou ve finále stejně mnohem dražší, než když si kurz zaplatíte běžným způsobem. Stále naštěstí existuje řešení, které ušetří vaší peněžence a navíc se opravdu naučíte řídit. Autoškola AURA totiž žáky připraví na dobu „elektrickou“ a na stále více se rozšiřující vozy s automatickou převodovkou. Projekt odstartoval s vozy Hyundai ix 20 a Hyundai Kona. Celá flotila se skládá ze sedmí aut, samozřejmě ve zmíněném automatu. Za tento kurz zaplatíte klient zaplatí necelých 11 tisíc korun a je pro něj mnohem jednodušší „projít“, než když si rovnou sedne za volant auta s manuální převodovkou.

Pokud má zájem, oprávnění řídit „manuál“ si může do půl roku dodělat a když se to náhodou nepovede, oprávnění na automat mu zůstává. Navíc jde jen o jízdy, testy už má hotové. Už takto to zní moc pěkně, že? Má to ale i další výhody. V autoškole totiž klienta motivují tím, že když zkoušky na automat úspěšně složí, díky spolupráce s projektem Auto za stovku mu vůz s automatickou převodovkou půjčí. Od začátku tak jezdí v bezpečném voze, nemusí si kupovat žádný „vrak“ za pár desítek tisíc a doma prosit, aby mu auto půjčili.

Dnes se hodně mluví o městech budoucnosti či projektech, které mají být „věčné“. Jak je vidět může to platit o pro autoškolu. AURA jde správnou cestou. V automatech, později pak i elektromobilech, zde vidí velkou budoucnost. Také proto nabízejí výcviková vozítka i dětem. Jedním je Chanet v naftě a automatu, druhým plně elektrický MEV Hummer, který se vyrábí s licencí od Hummeru. Pro sedmnáctileté mladé lidi pak nabízejí složení řidičáku B1, také na zmíněném MEV Hummer. Pokrývají tak kompletní výuku budoucích řidičů. Totéž dělají u motorek, kde učí na plně elektrickém stroji ZERO.

Sdílejte:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Sdílejte:

reklama
reklama
z rubriky

Související příspěvky

ADAC-Prototype-Cup na Norisringu: Pommer a Hauser s dobrým výtěžkem

Čtvrtý podnik německého národního šampionátu LMP3 opouštěli Němec Pommera Luxamburčan Hauser zvláště spokojeni: jedno zlato a jeden bronz znamenali zvýšení celkového náskoku. Hvězda šampionátu, Gábina Jílková se pro kolizi termínů závodů na pověstném Norisringu nemohla zůřastnit. Vypsat minulý rok národní

IndyCary v Torontu: Lundgaard triumfuje k radosti Bobbyho Rahala

V jihokanadské 3milionové metropoli Toronto absolvoval šampionát IndyCar nedaleko hranic ke státu New York svůj jediný závod mimo USA. Na pouze 1,786 mil dlouhý městský okruh, který značil přesně polovinu sezony, přicestoval Španěl Alex Palou z týmu Chipa Ganassiho s

reklama