Úterý 29.11.2022

Úterý 29.11.2022

Úterý 29.11.2022

reklama

Návrat ztraceného syna. Kubica se vrátil do Melbourne, vítal ho potlesk

Když se v roce 2011 vyboural v rámci málo významné rally v Itálii, vypadalo to, že Robert Kubica už se do Formule 1 vůbec nevrátí. Lékařo bojovali o jeho život, Polák nakonec sice ze spárů smrti vyvázl, ale odnesl si trvalé následky. Teď se však vrátil do kolotoče F1 a byl to velmi příjemný návrat.

Na první tiskové konferenci letošní sezóny Formule 1 vládla ponurá atmosféra. Není se čemu divit, náhlá smrt Charlieho Whitinga byla příliš čerstvým prožitkem pro každého přítomného novináře, člena týmu i samotné jezdce. Svět Formule 1 však naštěstí má Daniela Ricciarda, který snad nikdy nezkazí legraci a i tentokrát přispěchal se zlepšením atmosféry. „Všichni jsme rádi, že ho vidíme. Tak se nestyďte a přivítejte ho potleskem. Jasně, nechci vás o něj žádat, ale jste rádi, že ho vidíte, ne?“ culil se Australan.

A jak řekl, tak se stalo. Tleskali nejen žurnalisté, ale například i Lewis Hamilton či Max Verstappen a další. Kubica jen klopil oči a dokázal, že skromnost ho rozhodně neopustila. „Je úžasné, že jsi zpátky. Prokázal jsi neuvěřitelnou sílu charakteru,“ dodal už vážněji Ricciardo, který se s Kubicou zná už dlouhých dvanáct let.

Foto: Facebook

Sdílejte:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Sdílejte:

reklama
reklama
z rubriky

Související příspěvky

reklama