Pátek 02.06.2023

Pátek 02.06.2023

Pátek 02.06.2023

reklama

Dominika Rozmajzlová: „Takové to je být Grid Girl“

V našem seriálu představujeme půvabné Grid Girls, které při závodech po celé Evropě většinou stačí zaujmout pouze opticky, zůstávají ale anonymními kráskami. Zpravidla jsou jedinými vyslankyněmi Čech na parketu velkého mezinárodního automobilového sportu, proč se s nimi tedy neseznámit blíže? Tohle nám o sobě prozradila Dominika Rozmajzlová.

Kolik je Ti let a odkud pocházíš?
Je mi 20 a jsem z Příbrami.

Čím se zabýváš, když nejsi u závodů?
Studuji Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Jaké máš koníčky?
Sport, modeling, focení, cestování.

Jak dlouho jsi Grid Girl a jak jsi se k tomu dostala?
Grid Girl jsem již 3 roky a to přes agenturu Apsara.

Jaký je Tvůj vztah k automobilovému sportu?
Začátkem mého angažmá jsem k němu neměla vztah a jen jsem něco občas zahlédla v televizi. Na závody jsem začala jezdit za účelem výdělku. Postupem času se mi ale začaly líbit a dnes je ze mě fanda, který na auta kouká i v televizi.

Jaký z vozů se Ti líbí nejvíce?
Paffettův modrý Mercedes.

U kterých podniků a při kolika závodech ročně je Tě vidět?
Jsem prakticky u všech závodů Deutsche Tourenwagen Masters. Letos jsem byla angažovaná i u jednoho kart-podniku v Německu. Každopádně bych se do budoucna ráda účastnila jako Grid Girl i dalších závodů než jen DTM.

Máš ze světa závodů nějaký zvláště zajímavý zážitek?
Mám jeden zvláště hezký. Potkala jsem zde totiž Veroniku, ze které se stala má nejlepší kamarádka jak na trati, tak i mimo ni.

Jsi modelkou i mimo sportu?
Ano. Zúčastňuji se souteží krásy a módních přehlídek.

Co bylo na sektoru souteží krásy Tvým největším úspěchem?
V roce 2017 jsem se umístila na 3.místě v soutěži Maturantka roku a v roce 2018 jsem se probojovala do TOP 30 v Miss Czech Republic.

…a plány do budoucna?
Dobře ukončit školu, cestovat, navázat hodně mezinárodních kontaktů a jak již bylo řečeno – stát se Grid Girl také pro další podniky a závody.

Text a foto: Roman Klemm

Sdílejte:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Sdílejte:

reklama
reklama
z rubriky

Související příspěvky

Jílková šestá v závodě Prototype Cupu Germany v Oscherslebenu

Německý ADAC-Pohár-Prototypů absolvoval v Oscherslebenu druhý podnik sezony. Závody vyhráli posádky Tunjo/Apotheloz a XX. Gábina Jílková dokázala v sobotu dojet 6. Výsledek který mohla v neděli rozhodně zlepšit, její vůz ale – ležíc v čele – vypadl. Sobota: Hörr top

Group C Supercup v Hockenheimu: Nerovné soupeření

Projekt Group C Supercupu, za kterým stojí především dřívější výrobce prototypů Gebhardt se minulý rok prezentoval jako historický seriál s velkou perspektivou – nutno ovšem přiznat, že v Hockenheimu letos poněkud stagnoval. Ano, v poli byly k nalezení tři Gebhardty

IndyCary v Barber Parku: Ve čtvrtém závodě čtvrtý vítěz

Velký duel o vítězství ve čtvrtém podniku šampionátu NTT IndyCar Series ve svůj prospěch rozhodl Scott McLaughlin, když porazil bývalou hvězdu F1 Romaina Grosjeana. Komu nestačil „nervák F1“ v Baku, ten mohl sportovní neděli zakončit pohledem na dění za „velkou

reklama