Úterý 28.06.2022

Úterý 28.06.2022

Úterý 28.06.2022

reklama

Dominika Rozmajzlová: „Takové to je být Grid Girl“

V našem seriálu představujeme půvabné Grid Girls, které při závodech po celé Evropě většinou stačí zaujmout pouze opticky, zůstávají ale anonymními kráskami. Zpravidla jsou jedinými vyslankyněmi Čech na parketu velkého mezinárodního automobilového sportu, proč se s nimi tedy neseznámit blíže? Tohle nám o sobě prozradila Dominika Rozmajzlová.

Kolik je Ti let a odkud pocházíš?
Je mi 20 a jsem z Příbrami.

Čím se zabýváš, když nejsi u závodů?
Studuji Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Jaké máš koníčky?
Sport, modeling, focení, cestování.

Jak dlouho jsi Grid Girl a jak jsi se k tomu dostala?
Grid Girl jsem již 3 roky a to přes agenturu Apsara.

Jaký je Tvůj vztah k automobilovému sportu?
Začátkem mého angažmá jsem k němu neměla vztah a jen jsem něco občas zahlédla v televizi. Na závody jsem začala jezdit za účelem výdělku. Postupem času se mi ale začaly líbit a dnes je ze mě fanda, který na auta kouká i v televizi.

Jaký z vozů se Ti líbí nejvíce?
Paffettův modrý Mercedes.

U kterých podniků a při kolika závodech ročně je Tě vidět?
Jsem prakticky u všech závodů Deutsche Tourenwagen Masters. Letos jsem byla angažovaná i u jednoho kart-podniku v Německu. Každopádně bych se do budoucna ráda účastnila jako Grid Girl i dalších závodů než jen DTM.

Máš ze světa závodů nějaký zvláště zajímavý zážitek?
Mám jeden zvláště hezký. Potkala jsem zde totiž Veroniku, ze které se stala má nejlepší kamarádka jak na trati, tak i mimo ni.

Jsi modelkou i mimo sportu?
Ano. Zúčastňuji se souteží krásy a módních přehlídek.

Co bylo na sektoru souteží krásy Tvým největším úspěchem?
V roce 2017 jsem se umístila na 3.místě v soutěži Maturantka roku a v roce 2018 jsem se probojovala do TOP 30 v Miss Czech Republic.

…a plány do budoucna?
Dobře ukončit školu, cestovat, navázat hodně mezinárodních kontaktů a jak již bylo řečeno – stát se Grid Girl také pro další podniky a závody.

Text a foto: Roman Klemm

Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

Sdílejte:

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
reklama
reklama
z rubriky

Související příspěvky

GT2 Euro-Series: Návrat jména Brabham na Osterreichring

Dá se jistě pochybovat o tom, jaký smysl má šampionát „Fanatec GT2 European Series“, kterého se minulý víkend na Red Bull-Ringu zúčastnilo pouhých 13 vozů. Z autorova subjektivního hlediska se jedná o jeden z mnoha šampionátů, které do velké míry

ADAC-GT-Masters: „Mr. Red Bull“ Mateschitz v převleku..?

Spielberg u Štýrského Hradce je podnikem, na který se cirkus ADAC-GT-Masters každým rokem zvláště těší. Krásná trať.krásné počasí a relativně hodně fandů se i letos postarali o vynikající atmosféru. S Red Bull Ringem proto má klub ADAC smlouvu i na

ADAC-GT-Masters: Na gridu se konečně zase mluvilo česky

Co už je dnes normální..? Inflace nám ují korunky z peněženky, ještě než je stačíme vydat, hospodářský krach nad námi visí jako Damoklesův meč, lidstvo je dle „nejlepšího učení“ rozděleno na „očkované“ a „neočkované“. Německo se spolu s NATO dost

106. ročník Indianapolis 500: První velký triumf Marcuse Ericssona

S velkou cenou Monaka F1 se i letos „tradičně“ křížil další gigantický podnik automobilového sportu: 500 mil v Indianapolisu. Obrovskou Borg-Warner-Trophy roku 2022 vyhrál bývalý jezdec F1 Marcus Ericsson. Kvalifikace: Pátá pole-position pro Scotta Dixona „Největší sportovní podnik světa“ (co se počtu

reklama