Sobota 13.04.2024

Sobota 13.04.2024

Sobota 13.04.2024

reklama

Dominika Rozmajzlová: „Takové to je být Grid Girl“

V našem seriálu představujeme půvabné Grid Girls, které při závodech po celé Evropě většinou stačí zaujmout pouze opticky, zůstávají ale anonymními kráskami. Zpravidla jsou jedinými vyslankyněmi Čech na parketu velkého mezinárodního automobilového sportu, proč se s nimi tedy neseznámit blíže? Tohle nám o sobě prozradila Dominika Rozmajzlová.

Kolik je Ti let a odkud pocházíš?
Je mi 20 a jsem z Příbrami.

Čím se zabýváš, když nejsi u závodů?
Studuji Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Jaké máš koníčky?
Sport, modeling, focení, cestování.

Jak dlouho jsi Grid Girl a jak jsi se k tomu dostala?
Grid Girl jsem již 3 roky a to přes agenturu Apsara.

Jaký je Tvůj vztah k automobilovému sportu?
Začátkem mého angažmá jsem k němu neměla vztah a jen jsem něco občas zahlédla v televizi. Na závody jsem začala jezdit za účelem výdělku. Postupem času se mi ale začaly líbit a dnes je ze mě fanda, který na auta kouká i v televizi.

Jaký z vozů se Ti líbí nejvíce?
Paffettův modrý Mercedes.

U kterých podniků a při kolika závodech ročně je Tě vidět?
Jsem prakticky u všech závodů Deutsche Tourenwagen Masters. Letos jsem byla angažovaná i u jednoho kart-podniku v Německu. Každopádně bych se do budoucna ráda účastnila jako Grid Girl i dalších závodů než jen DTM.

Máš ze světa závodů nějaký zvláště zajímavý zážitek?
Mám jeden zvláště hezký. Potkala jsem zde totiž Veroniku, ze které se stala má nejlepší kamarádka jak na trati, tak i mimo ni.

Jsi modelkou i mimo sportu?
Ano. Zúčastňuji se souteží krásy a módních přehlídek.

Co bylo na sektoru souteží krásy Tvým největším úspěchem?
V roce 2017 jsem se umístila na 3.místě v soutěži Maturantka roku a v roce 2018 jsem se probojovala do TOP 30 v Miss Czech Republic.

…a plány do budoucna?
Dobře ukončit školu, cestovat, navázat hodně mezinárodních kontaktů a jak již bylo řečeno – stát se Grid Girl také pro další podniky a závody.

Text a foto: Roman Klemm

Sdílejte:

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

Sdílejte:

reklama
reklama
z rubriky

Související příspěvky

„16-NEJ“ Romana Klemma sezony 2023

Asi nejdůležitějším momentem ročníku 2023 byla skutečnost, že se i FIA přizpůsobila „normalizaci“  a po třech letech humánního a morálního temna zanevřela na  „Koronové represálie“. Ti, co si chtěli vydělat si prostě už nahrabali dost a jejich patolízalové se do

ADAC-Prototype-Cup na Norisringu: Pommer a Hauser s dobrým výtěžkem

Čtvrtý podnik německého národního šampionátu LMP3 opouštěli Němec Pommera Luxamburčan Hauser zvláště spokojeni: jedno zlato a jeden bronz znamenali zvýšení celkového náskoku. Hvězda šampionátu, Gábina Jílková se pro kolizi termínů závodů na pověstném Norisringu nemohla zůřastnit. Vypsat minulý rok národní

reklama