Dnes je 29. 1. 2022

Dnes je 29. 1. 2022

Dnes je 29. 1. 2022

reklama

Tréninky F2 v Abu Dhabi: Charouzovi hoši mezi nejrychlejšími

Poslední závodní víkend sezóny šampionátu Formule 2 už začal volnými tréninky. Jezdci historicky první české stáje v seriálu se rozhodně neztratili. Antonio Fuoco zajel druhý nejrychlejší čas, Louis Delétraz sedmý. Oba tak dělají čest sponzorovi, jsou opravdu „Fast“.

Český tým je na okruhu Yas Marina v pohodě. Aby také ne, má za sebou velmi úspěšnou první sezónu v seriálu Formule 2. Při svém debutovém ročníku získal slavný double v rámci Velké ceny Monaka a umístil se ještě čtyřikrát na stupních vítězů. Takový vstup do jakékoli závodní série by jim mohly závidět i dnes mnohem slavnější týmy. V Abu Dhabi tak mohou oba jezdic, tedy Antonio Fuoco i Louis Delétraz, závodit v naprosté pohodě a ukázat, co v nich je.

Volné tréninky naznačily dobrou formu obou pilotů i skutečnost, že by poslední podnik sezóny mohl znamenat přísun bodů a posun na vysněné čtvrté místo v konečném pořadí týmů. Což by byla, co si budeme povídat, opravdu pecka. Jak to všechno dopadne můžete sledovat v přímém přenosu na stanici Sport 1 v sobotu od 15.30, v neděli pak od 10.30.

Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

Sdílejte:

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
reklama

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

reklama
z rubriky

Související příspěvky

F2 v Yas Marině: Charouzův nováček Verschoor 16. kvalifikace

Oscar Piastri z Austrálie zavěrem sezony šampionát FIA-Formule 2 naprosto dominuje. I na Yas Marina Circuitu byl nejrychlejší kvalifikace, což znamená jeho rekordní  pátou pole-position v neděli za sebou. Nový pilot Charouz Racing Systemu, 20letý Richard Verschoor zajel 16. čas, týmová dvojka

reklama